Предлагаю услуги: Виготовлення календарів кишенькових, настільних перекидних, настінних - Заказать: Виготовлення календарів кишенькових, настільних перекидних, настінних, Ровно - Полиграфия, издательские услуги Ровно - 2840172

Найти
 


Объявление

Виготовлення календарів кишенькових, настільних перекидних, настінних - Полиграфия, издательские услуги

Код: 2840172 Создано: 30-11-2021 09:40

Продам, предлагаю: Полиграфия, издательские услуги, Украина, Ровно и область

"ПРОсто" Ваша реклама" - рекламне агентство м. Рівне Пропонуємо друк новорічних листівок та корпоративних запрошень, календарів кишенькових, настільних перекидних, настінних формат А4, А3, А2, блокноти та щоденники на 2020 рік датовані недатовані з нанесенням логотипу, виготовлення новорічних прикрасів на ялинку, будь якої форми з нанесенням логотипів. Нанесення логотипів на повітряні кульки від 100 штук. Коробки під цукерки до свята Св.Миколая та Нового року ємністю до 1кг. Сувенірна продукція: чайні та кавові кружки з нанесенням логотипу, ручки, олівці, брелки, текстиль, магнітики акрилові та на вінілі, пакети банан та майка, паперові пакети з нанесенням логотипу від 100 штук. лазерування фанери та акрилу будь якої форми та розмірів. Акрилові підставки під візитки та поліграфію, мобільні телефони. Фото зони для корпоративів, вечірок, виготовлення елементів декору та ростових фігур.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Світлана, Наталя
 
Контактный телефон: 0671041400
 
Мобильный телефон: 0671041400 Viber
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки