Предлагаю услуги: Супровід Бізнесу надає послуги з ведення бухгалтерського аутсорсингу - Заказать: Супровід Бізнесу надає послуги з ведення бухгалтерського аутсорсингу, Ровно - Бухгалтерские и аудиторские услуги Ровно - 2990387

Найти
 


Объявление

Супровід Бізнесу надає послуги з ведення бухгалтерського аутсорсингу - Бухгалтерские и аудиторские услуги

Код: 2990387 Создано: 12-01-2022 09:52

Цена: 100 грн. ₴

Продам, предлагаю: Бухгалтерские и аудиторские услуги, Украина, Ровно и область

 Ведення бухгалтерського і податкового обліку;  Ведення кадрового обліку і розрахунок зарплати;  Підготовка і здача звітності;  Постановка бухгалтерського обліку;  Контроль ведення обліку;  Створення і зберігання документації. Розуміння потреб замовника, конфіденційність та відповідальність є ключовими складовими нашого успіху. Спеціалісти нашої компанії мають досвід роботи з фізичними особами підприємцями та юридичними особами різних форм власності та видів діяльності. Кожен клієнт отримує:  Консультації з обліку та первинних документів  Розрахунок і повідомлення про суми і терміни оплати податків  Прямий контакт з ведучим бухгалтером  Супровід в проходженні перевірок податкової  Єдиний контакт для контролюючих органів Наші переваги: 1) Аутсорсинг дешевше, ніж утримувати штат працівників; 2) Немає зайвих витрат на організація робочих місць, оплату лікарняних та відпусних; 3) Немає витрат на оплату бухгалтерських програм, тренінгів та семінарів для підвищення кваліфікації бухгалтера.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Людмила
 
Контактный телефон: +380930044604
 
Мобильный телефон: +380974053395
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки