Предлагаю услуги: Курси бухгалтерського обліку - Заказать: Курси бухгалтерського обліку, Ровно - Бухгалтерские и аудиторские услуги Ровно - 2990388

Найти
 


Объявление

Курси бухгалтерського обліку - Бухгалтерские и аудиторские услуги

Код: 2990388 Создано: 12-01-2022 09:51

Цена: 100 грн. ₴

Продам, предлагаю: Бухгалтерские и аудиторские услуги, Украина, Ровно и область

Навчальна програма курсу побудована на тісному поєднанні теорії та практики. Це робиться для того, щоб слухачі вміли застосовувати здобуті знання безпосередньо у своїй роботі, знали, як правильно вибудувати, налаштувати бухгалтерський облік на підприємстві. Ми допоможемо:  вивчити бухгалтерський і податковий облік;  поліпшити Ваші знання, отримати нові і впевнено вести облік на підприємствах різних форм власності та видів діяльності;  автоматизувати, контролювати і розширювати власний бізнес. Наші курси бухгалтерів будуть корисні і цікаві для:  слухачів з «нуля» (тобто для тих, кому бухоблік — це абсолютно нова професія);  студентів (в т.ч. колишніх) академічних навчальних закладів (університетів, коледжів, ін.);  бухгалтерів-практиків, у яких є прогалини в знаннях;  всіх тих, хто прямо або побічно використовує бухгалтерський облік в своїй роботі (фінансистів, економістів, менеджерів, ін.). В процесі навчання Ви вивчите:  складання та ведення бухгалтерських документів;  порядок ведення бухобліку на підприємстві;  основи аудиту і аналізу господарсько-фінансової діяльності;  базові основи ведення зовнішньоекономічної діяльності. Ви отримуєте тільки ті знання, які потрібні для роботи. А це значить, що ми даємо максимум практики — в сучасному форматі і в зручний для Вас час. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучкий графік навчань.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Людмила
 
Контактный телефон: +380930044604
 
Мобильный телефон: +380974053395
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки